terug naar overzicht
sbb-badhoevedorp in principe naar appr bv in naarden
APPR bv uit Naarden en SSB-Badhoevedorp hebben het voornemen samen te gaan. SBB legt zich toe op complete secretariaatsvoering voor organisaties, (branche)verenigingen en stichtingen, en dat sluit naadloos aan bij de dienstverlening van APPR. De integratie vindt per 1 januari a.s. plaats.

Doelstelling is synergie
De samenvoeging biedt belangrijke synergievoordelen. APPR biedt haar dienstverlening met name aan in de semi-gezondheidszorg en het financiële en facilitaire segment. SSB sluit met haar verenigingen en stichtingen op het gebied van de bouw uitstekend aan bij dat laatste segment. Daarnaast kent SSB een zwaartepunt in de automotive sector.
De opdrachtgevers van SSB kunnen voor uitgebreidere dienstverlening bij APPR terecht. Naast secretariaatsvoering herbergt APPR immers ook een communicatiebureau en een uitgeverij.

Standplaats Naarden voor alle medewerkers
SSB verhuist met medewerkers naar Naarden. De samenvoeging heeft geen gevolgen voor de werkgelegenheid. Alle 10 medewerkers van SSB worden in de gelegenheid gesteld mee over te gaan. Ook de huidige directeur van SSB, Annelies Zijp, zal voorlopig vanuit Naarden werkzaam zijn. Het aantal medewerkers komt in de nieuwe constellatie bij APPR op 35.
Zowel Annelies Zijp als Annemarie Philipse, directeur van APPR, zijn ingenomen met de plannen. ‘’Het bundelen van de krachten maakt ons sterker en stabieler en dat is in het voordeel van zowel medewerkers als opdrachtgevers.’’

Bron: APPR