wil jij deelnemen aan de DNA benchmark projectgroep?

Onder onze leden krijgen wij steeds vaker de vraag; hoe kunnen wij bepaalde data met andere verenigingen makkelijk en veilig vergelijken? Denk hierbij aan grootte van afdelingen, kosten voor huisvesting en salarissen. 

Om deze service te kunnen bieden en hierdoor een essentiële meerwaarde te bieden aan onze leden gaat DNA een benchmark toevoegen aan het lidmaatschap. Natuurlijk worden binnen de benchmark de gegevens geheel vertrouwelijk en anoniem gedeeld.

Om de benchmark inhoudelijk goed vorm te geven zijn wij op zoek naar leden die willen deelnemen aan de DNA benchmark projectgroep. Jouw vereniging wordt dan ook meegenomen in de pilot die we dit jaar nog gaan lanceren. 

Spreekt dit je aan? Geef je dan snel op via info@wijzijndna.nl